Workbench Media (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Files
lv: Faili

en: Page
lv: Lapa

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
