Workbench Media (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: more
mr: आणखी

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Files
mr: फाईल्स

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
