Workbench Media (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: more
nl: meer

en: Size
nl: Grootte

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Files
nl: Bestanden

en: Page
nl: Pagina

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Uploaded
nl: Geüpload

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Asc
nl: Oplopend

en: On Node
nl: Op Node

en: Create media
nl: Media toevoegen
