Workbench Media (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: more
oc: mai

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Files
oc: Fichièrs

en: Page
oc: Pagina

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
