Workbench Media (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Files
pl: Pliki

en: Page
pl: Strona

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Desc
pl: Malejąco

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: filepath
pl: ścieżka

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: Upload Media
pl: Wyślij media

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Add Media
pl: Dodaj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Add photos, videos, audio, or other files to the site.
pl: Dodaj w serwisie zdjęcia, pliki wideo, pliki audio lub inne.

en: On Node
pl: W zawartości

en: Create media
pl: Dodaj media

en: Media and File features for the Workbench editorial suite.
pl: Features z modułów Media oraz File dla pakietu redakcyjnego Workbench.
