Workbench Media (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: more
sk: viac

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Files
sk: Súbory

en: Page
sk: Strana

en: File name
sk: Názov súboru

en: Desc
sk: Zostupne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
