Workbench Media (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: more
sr: још

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Sort by
sr: Сортирај по
