Workbench Media (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
