Workbench Media (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Path
ur: پاتھ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
