Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Menus
am: ምናሌዎች
