Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: File
ast: Ficheru

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Node
ast: Noyu

en: Order
ast: Orde

en: Hidden
ast: Anubríu
