Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Node
bs: Nod

en: Order
bs: Poredak

en: Hidden
bs: Sakriven
