Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Base
fi: Ydin

en: Order
fi: Järjestys

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Select
fi: Valitse

en: Menus
fi: Valikot
