Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Home
id: Beranda

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Item Name
id: Nama Barang

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Node ID
id: ID Node

en: Path
id: Jalur

en: Mail
id: Email

en: Order
id: Urutan

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Menu Name
id: Nama Menu

en: Select
id: Pilih

en: Menus
id: Menu
