Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: File
mn: Файл

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Mail
mn: Шуудан

en: Node
mn: Зангилаа

en: Order
mn: Дараалал

en: Menus
mn: Цэснүүд
