Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Node
sl: Vozlišče

en: Order
sl: Vrstni red

en: Hidden
sl: Skrito

en: Menus
sl: Meniji
