Workbench Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Home
sv: Hem

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Item Name
sv: Artikelnamn

en: File
sv: Fil

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Audio
sv: Ljud

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: Mail
sv: E-post

en: Node
sv: Nod

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Order
sv: Ordning

en: Hidden
sv: Dold

en: Menu Name
sv: Namn på meny

en: Select
sv: Välj

en: Menus
sv: Menyer

en: File Type
sv: Filtyp
