Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: File
ar: ملف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Audio
ar: الصوت

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Node
ar: العقدة

en: Order
ar: الترتيب

en: Hidden
ar: مخفي

en: Menus
ar: القوائم

en: Word
ar: كلمة
