Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: File
az: Fayl

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Hidden
az: Gizli

en: Select
az: Seçin

en: Menus
az: Menyular
