Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Home
cs: Domů

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: File
cs: Soubor

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Mail
cs: E-mail

en: Node
cs: Uzly

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Hidden
cs: Skryté

en: Select
cs: Vybrat

en: Menus
cs: Menu
