Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: File
gl: Ficheiro

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Mail
gl: Correo-e

en: Node
gl: Nodo

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Order
gl: Orde

en: Hidden
gl: Oculto

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Menus
gl: Menús
