Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Node
gu: નોડ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Select
gu: પસંદ કરો
