Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: File
lv: Fails

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Mail
lv: Pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: Order
lv: Secība

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Menus
lv: Izvēlnes
