Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Node
mg: Fehy
