Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Home
ru: Главная

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Item Name
ru: Название

en: File
ru: Файл

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Audio
ru: Аудио

en: Path
ru: Путь

en: Menu
ru: Меню

en: Mail
ru: Почта

en: Node
ru: Материал

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Base
ru: База

en: Order
ru: Порядок

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Menu Name
ru: Название меню

en: Select
ru: Выбрать

en: Menus
ru: Меню

en: Word
ru: Слово

en: Breadcrumb Name
ru: Название хлебных крошек

en: Clickable
ru: Кликабельное

en: You may <a href="!url">enable or disable sections</a>.
ru: Вы можете <a href="!url">включать и выключать разделы</a>.
