Workbench Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Mail
se: E-boasta

en: Order
se: Diŋgo
