Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Top
bo: འགོ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Base
bo: གཞི

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང
