Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Node
eo: Nodo

en: Order
eo: Ordo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Menus
eo: Menuoj
