Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Menus
hy: Մենյուներ
