Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Node
kk: Түйін

en: Menus
kk: Мәзірлер
