Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Home
km: ដើម

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: File
km: ឯកសារ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Order
km: លំដាប់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ
