Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ
