Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Item Name
pl: Nazwa przedmiotu

en: File
pl: Plik

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Top
pl: Góra strony

en: Path
pl: Ścieżka

en: Mail
pl: Poczta

en: Node
pl: Węzeł

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Base
pl: Podstawa

en: Order
pl: Kolejność

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Menu Name
pl: Nazwa menu

en: Select
pl: Wybierz

en: Menus
pl: Menu

en: Word
pl: Słowo

en: Parent Item
pl: Pozycja nadrzędna

en: You may <a href="!url">enable or disable sections</a>.
pl: Możesz <a href="!url">włączyć lub wyłączyć sekcje</a>.
