Workbench Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Home
si: නිවස

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල
