Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Home
af: Tuis

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Item Name
af: Itemnaam

en: File
af: Lêer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Path
af: Pad

en: Mail
af: E-pos

en: Node
af: Mode

en: Order
af: Bestelling
