Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Menu
br: Lañser

en: Mail
br: Postel

en: Node
br: Skoulm

en: Hidden
br: Kuzhet
