Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
