Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: File
jv: Berkas

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Node ID
jv: ID Node

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Mail
jv: Surat

en: Order
jv: Urutan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Menus
jv: Menu

en: Item ID
jv: ID Item
