Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Top
ku: سەرەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Node
ku: گرێ

en: Order
ku: ڕیز

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Menus
ku: پێڕستەکان
