Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: File
mr: फाईल

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Node
mr: शाखा

en: Menus
mr: मेनूज
