Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Node
sq: Nyjë

en: Menus
sq: Menutë
