Workbench Menu (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: File
tr: Dosya

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: Audio
tr: Ses

en: Path
tr: Yol

en: Menu
tr: Menü

en: Mail
tr: Posta

en: Node
tr: Düğüm

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Base
tr: Temel

en: Order
tr: Sıralama

en: Hidden
tr: Gizli

en: Select
tr: Seç

en: Menus
tr: Menüler

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: Taxonomy Term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)
