Workbench Menu (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: File
be: Файл

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Top
be: Верх

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Node
be: Вузел

en: Order
be: Парадак

en: Hidden
be: Схаваць

en: Select
be: Выбраць

en: Menus
be: Меню

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
