Workbench Menu (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: File
cy: Ffeil

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Path
cy: Llwybr

en: Menu
cy: Dewislen

en: Node
cy: Nod

en: Order
cy: Trefn

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Select
cy: Dewis

en: Menus
cy: Dewislenni
