Workbench Menu (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu
el: Μενού

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Order
el: Σειρά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Select
el: Επιλογή

en: Menus
el: Μενού

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
