Workbench Menu (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Heim

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Path
is: Leið

en: Menu
is: Valmynd

en: Mail
is: Teldupostur

en: Node
is: Knútur

en: Hidden
is: Krógvað

en: Menus
is: Valmyndir
