Workbench Menu (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Home
hr: Početna

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Mail
hr: E-pošta

en: Order
hr: Redoslijed

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Menus
hr: Izbornici
