Workbench Menu (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Item Name
is: Nafn hlutar

en: File
is: Skrá

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: Top
is: Toppur

en: Audio
is: Hljóð

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Node
is: Nóða

en: Order
is: Pöntun

en: Hidden
is: Falið

en: Menus
is: Valmyndir
