Workbench Menu (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: File
ja: ファイル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Node ID
ja: ノードID

en: Label
ja: ラベル

en: Top
ja: トップ

en: Audio
ja: オーディオ

en: Path
ja: パス

en: Menu
ja: メニュー

en: Mail
ja: メール

en: Node
ja: ノード

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Order
ja: オーダー

en: Hidden
ja: 非表示

en: Menu Name
ja: メニュー名

en: Select
ja: 選択

en: Menus
ja: メニュー

en: Word
ja: 単語

en: File Type
ja: ファイル形式

en: Item ID
ja: 項目ID

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム

en: Workbench
ja: ワークベンチ
