Workbench Menu (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: File
ka: ფაილი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Hidden
ka: დამალული
